Головна > Новини ІТ > «DDoS-троянці» штурмують Linux.

«DDoS-троянці» штурмують Linux.

LinuxУ травні 2014 фахівці «Доктор Веб» виявили рекордну в порівнянні з попередніми місяцями кількість троянців для ОС Linux. Значна їх частина призначена для організації DDoS-атак. За словами фахівців компанії, життя зловмисникам помітно полегшує стереотипна думка про те, що операційні системи, побудовані на базі ядра Linux, повністю захищені від проникнення шкідливих програм.
Як повідомляється на сайті антивірусної компанії, шкідливі програми об’єднують спільні риси. По-перше, вони призначені для організації DDoS-атак з використанням різних протоколів; по-друге, за непрямими ознаками можна зробити висновок про те, що більшість досліджених DDoS-троянців створено одним і тим же автором.


Одна з шкідливих програм, Linux.DDoS.3, володіє широким спектром функціональних можливостей і дозволяє здійснювати DDoS-атаки на заданий сервер з використанням протоколів TCP / IP (TCP Flood), UDP (UDP Flood), і також відправляє запити на сервери DNS для посилення ефективності атак (DNS Amplification). Linux.DDoS.22 орієнтована на работу с дистрибутивами Linux для процессорів ARM, а  Linux.DDoS.24 здатна інфікувати сервери і робочі станції, на яких використовуються 32-розрядні версії Ubuntu і CentOS. Наступні віруси групи Linux.DnsAmp.1-5 збирають і відправляють на віддалений сервер відомості про конфігурацію зараженої машини і також дозволяють проводити атаки різного типу. Linux.Mrblack призначений для ARM-сумісних дистрибутивів Linux і застосовується для проведення DDoS-атак з використанням протоколів TCP / IP і HTTP.

Новини ІТ

  1. Ще немає коментарів.
*

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes