Головна > Новини ІТ, Різне > Помер Стів Джобс

Помер Стів Джобс

Помер Стів ДжобсЗасоби масової інформації повідомляють про смерть Стіва Джобса, колишнього CEO Apple. Можна по-різному ставитися до Apple і Стіву, але заперечувати те, що це знакова фігура в IT-індустрії, яка створила безліч трендів, не можна.

Переклад повідомлення на офіційному сайті Apple:
Apple втратила свого фантастичного і винахідливого генія, а світ позбувся чудової людини. Ті з нас, хто мав щастя близько знати і працювати зі Стівом, втратили дорогого друга і натхненного наставника. Стів залишив після себе компанію, яку міг створити лише він, тому його дух назавжди залишиться в серці компанії.
Джерело – Apple.

Ларрі Пейдж, CEO Google, приніс свої співчуття родині та друзям Стіва і зізнався, що Стів завжди був джерелом натхнення для нього.
Сергій Брін, співзасновник Google, солідарний зі своїм другом Ларрі в тому, що Стів став для нього джерелом натхнення і приніс співчуття рідним і близьким.
Білл Гейтс, співзасновник Microsoft, також приніс свої співчуття від себе та своєї дружини Мелінди і сказав, що буде сильно сумувати за Стівом.
Марк Цукерберг подякував Стіву за те, що він був Марку як наставником так і другом.

Найзнаменитіша промова Стіва Джобса перед випускниками Стенфордського університету.

Новини ІТ, Різне

  1. kaizer
    6 Жовтень 2011 в 20:51 | #1

    Очень жаль :( Неплохой человек… был. Помню у нас в ПК ауд. однокнопочные мыши Эпл Мак. Что ни говори быстрота действий процессов гаджетов и класный дизайн это то, что не достигли другие

*

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes