Головна > Новини фірми > Декоративна наклейка на кришку ноутбука – прояв особистості!

Декоративна наклейка на кришку ноутбука – прояв особистості!

Наклейка на ноутбук

Отже, у Вас є ноутбук. Після ейфорії перших днів володіння ним приходить розуміння, що він такий же, як і всі інші. Кришка, внутрішні панелі – він ні чим не виділяється у великій кількості таких самих пристроїв практично будь-якого виробника.

З допомогою наклейки G-CUBE на верхній кришці ноутбука можна легко змінити його імідж! Для цього беремо наклейку і вирізаємо з розмітки необхідну площу. На зворотному боці наклейки є розмітка для всіх поширених форм-факторів. Вирізуємо і не забуваємо скруглити кути, як на мобільному комп’ютері. Попередньо поверхню кришки ноутбука необхідно знежирити. Акуратно відклеююємо наклейку від основи і переносимо на ноутбук. Монтажна поверхня самоклеюча. Ретельно проклеюємо, «виганяючи» всі повітряні бульбашки. Про збереження поверхні наклейки можна не турбуватися – вона стійка до механічних впливів і легко оберігає ваш ноутбук від подряпин та інших неприємностей.
У підсумку отримуємо відмінний ноутбук, який відображує Вашу яскраву індивідуальність. До ноутбука відмінно підійдуть і інші аксесуари G-CUBE, які також можна знайти в наших магазинах.Теперь найголовніше: багато людей переживають, що якщо наклейку віддирати, то вона може пошкодити ноутбук або залишити якісь сліди. Можна впевнено говорити, що це не відбудеться ні за яких умов. Наклейка G-Cube – це найпростіший спосіб миттєво перетворити ваш ноутбук. Висока якість поліграфії, самоклеючої поверхні (після відклеювання не залишається жодних слідів на кришці), водонепроникна та стійка до вицвітання поверхня, антистатичний, міцний і стильний дизайн.
Захистіть свій ноутбук стильно!
Ціна 125 грн

Новини фірми

 1. 18 Лютий 2010 в 16:40 | #1

  Выделиться это конечно очень хорошо! Но наклейка уж больно дорого стоит.

 2. Silfа
  1 Березень 2010 в 14:09 | #2

  Да, не дешево..Только вот не задача – китайское г.. стоит пагу грн., да только один раз наклеив – хана ноуту, или просто не приклеиш дольше чем на час…за фирму и качество такие деньги..

 3. Nazgul
  1 Березень 2010 в 16:25 | #3

  Нармальная наклейка,сколько клеили – все окей.

 4. 1 Травень 2010 в 13:06 | #4

  Зараз доречі вони подешевшали і кожтують 70грн.

 5. Slem
  13 Квітень 2011 в 15:26 | #5

  Будем сподіватись, що наклейка протримається довго

 6. андріана
  30 Червень 2011 в 21:47 | #6

  привіт!=) скільки коштує вінілова наклейка на нетбук(діагональ-10)??

 7. web
  1 Липень 2011 в 07:39 | #7

  Доброго дня)) вартість наклейок від 40 грн.

 1. Немає ще трекбеків.
*

Get Adobe Flash playerPlugin by wpburn.com wordpress themes